Ata Kolejinde Hıdırellez Şenliği

  Ata Koleji 6 Mayıs Hıdırellezi  öğrencilerin yaptığı resim ve projelerle,müzik kulübü öğrencilerinin hazırladığı dinleti ile, 1. Sınıf öğrencilerinin hazırladığı şarkı ve danslarla ve  öğrencilerin katıldığı yarışmalar ile doyasıya kutladı…  

Ata Koleji’nde 23 Nisan Kutlaması

Ata Koleji 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutladı . Öğrencilerimizin hazırladığı danslar , koro şarkıları , şiirler ve dinletiler ile Osman Turan Kültür Merkezi’nde gerçekleşen kutlamamız velilerimizin de katılımıyla coşkuyla kutlandı. ” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

ISF Dünya Liseler Arası Yüzme Yarışması Birincisi Ata Kolejinden

ISF DUNYA LISELER ARASI YÜZME YARIŞLARINDA TÜM KATEGORİLERDE GENEL TOPLAMDA DUNYA BIRINCISI ATA KOLEJI OGRENCIMIZ YAGIZHAN SEN’I KUTLARIZ. BİREYSEL 50 M. SERBEST DÜNYA 1.Sİ 50 M. SIRTÜSTÜ DÜNYA 3.SÜ 4 X 100 M.SERBEST DÜNYA 1.Sİ 4 X 100 M. KARIŞIK DÜNYA 1.Sİ GENEL TOPLAMDA DÜNYA 1.Sİ      

Öğrencimiz Yiğit ÖZKAN Milli Takımda

Okulumuz Özel Trabzon Ata Koleji öğrencilerinden Yiğit Özkan, 2017 Yıldızlar Avrupa Şampiyonası’na hazırlanan U16 Yıldız Erkek Milli Takım kadrosuna seçildi. 7-12 Nisan tarihleri arasında İstanbul’da kampa girerek çalışmalar yapacak olan Ay Yıldızlılarımız, 13-17 Nisan tarihleri arasında ise Fransa’da düzenlenecek hazırlık turnuvasına katılacak. U16 Yıldız Erkek Milli Takımımızda yer alacak olan öğrencimiz Yiğit Özkan’ı tebrik eder, […]

Minikler Badminton Turnuvasında Trabzon İl 2.liği Ata Kolejinden

Bu yıl ilk kez katıldığımız Okullar Arası Badminton Minikler Turnuvasında Trabzon İl 2.liğini kazanan öğrencilerimi Burak Alparslan Kaya , Alperen Yılmaz, Elif Türk , Azra Özçevik , Ahmet Sağpazar ve Ela Naz Baran’ ı kutlar ve başarılarının devamını dileriz …

Satranç Turnuvası İl 2.liği Ata’dan

6-8 Mart tarihlerinde düzenlenen Trabzon İli 2017 Okul Sporları İlkokullar arası satranç müsabakalarında okulumuz müsabakaya katılan 21 takım arasında il 2.liğini kazanmıştır. Okulumuz satranç takımında yer alan sporcularımız Kayra Tamer (3A), Burak Alparslan Kaya (4A), Ali Perçin (4A), Kuzey Albayrak (2A), Süleyman Kaan Karagöz (2A) ve Gizem Bayram’ı (3A) göstermiş oldukları üstün başarıdan dolayı tebrik […]

Yüzme Türkiye Şampiyonu Ata’dan

Okulumuz öğrencilerinden Yağızhan Şen ödüllere doymuyor … Önce Trabzon İl 1.liği sonra Karadeniz Bölge 1.liği ve şimdi de TÜRKİYE ŞAMPİYONU oldu… Katıldığı 50m Sırtüstü , 100m Sırtüstü ve 50m Serbest kategorilerinin hepsinde Türkiye 1.si olarak 3 Altın Madalya kazandı… Yağızhan Şen Nisan ayının sonunda okulumuz Ata Kolejini ve Türkiye’yi Macaristan’da yapılacak Dünya Şampiyonasında temsil edecek… […]

Trabzon Köşk Huzurevi Ziyaretimiz

Ata Koleji Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü olarak orta öğretim ve lise öğrencileriyle 17 Ocak 2017  tarihinde yaşlılarımızla keyifli bir sohbet ve güzel bir gün geçirmek adına gerçekleştirdiğimiz Trabzon Köşk Huzurevi  ziyaretimizde bizi ağırlayan kıymetli yaşlılarımıza teşekkür eder, Ata Koleji ailesi olarak tüm yaşlılarımıza huzurlu, sağlıklı uzun yıllar dileriz…